2b active fitness

Bar

Zapraszamy do zakupu odżywek sportowych i suplementów.
Wybierasz się na trening, a zapomniałeś ręcznika ? U nas go zakupisz bądź wypożyczysz!

Właściwości OLIMP Protein Bar 64g BATON BIAŁKOWY:

Baton Olimp Protein Bar – już nigdy nie będziesz chciał sięgnąć innego batona!

NAPALM SHOT (odżywka przedtreningowa)


Olimp Redweiler to niezwykle silna przedtreningówka o skoncentrowanym składzie, dzięki której uzyskasz bardzo silne pobudzenie. Energia Cię nie opuści przez długi czas, a Ty sam będziesz mógł ćwiczyć o wiele efektywniej!

Działanie:

Jakie są zalety AAKG 7500 Extreme Shot™?

AAKG 7500 Extreme Shot™ cechuje się potężną dawką L-argininy w formie doskonale przyswajalnego alfa-ketoglutaranu L-argininy, którego szybkość wchłaniania została dodatkowo podniesiona przez zastosowanie technologii płynnej preparatu (Liquid Technology), która umożliwia natychmiastowe wchłanięcie do krwiobiegu AAKG, bez opóźnienia typowego dla tabletek czy kapsułek.Preparat przeznaczony dla osób ćwiczących rekreacyjnie oraz sportowców wyczynowych. W szczególności polecany osobom, które nie chcą lub nie mogą spożywać dużej ilości kapsułek lub tabletek

BCAA 4000 EXTREME SHOT to przełomowa merytorycznie i funkcjonalnie koncepcja wykorzystania i dostarczania do organizmu najwyższej jakości, krystalicznych, instantyzowanych form aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny).BCAA, czyli aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu (L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina) odgrywają niezwykle istotna rolę w rozwoju mięśni szkieletowych. Stanowią one około 40% wolnych aminokwasów w osoczu krwi oraz 35% wszystkich niezbędnych aminokwasów białek mięśniowych. BCAA pomagają obniżać bolesność mięśni po treningu.

Pump Xplode Shot marki Olimp to idealne wsparcie sportowców pod kątem energetycznym. Intensywny wysiłek fizyczny wymaga często dodatkowej suplementacji różnych preparatów, by zwiększyć wytrzymałość, siłę czy energię utraconą po całym dniu. Brak kofeiny sprawia, że nie będziesz mieć problemów z zaśnięciem po spożyciu tej innowacyjnej przedtreningówki. Składnikami użytymi do stworzenia produkt była L-arginina i cytrulina, powodują one potężną pompę mięśni oraz ich lepsze dotlenienie.

Dlaczego warto wybrać Pump Xplode Shot?

Heat Shot – Rewelacyjny termogenik, który pobudzi Cię do działania przed treningiem.

Crazy Shot – Produkt oparty w głównej mierze o olbrzymią porcję czystej kofeiny (aż 290 mg w porcji), ponadto z dodatkiem beta alaniny, tauryny oraz choliny.

Boom Shot – Preparat przedtreningowy najwyższej jakości, stworzony z myślą o sportowcach, którzy uwielbiają efekt pompy treningowej i poszukują sposobu na jej spotęgowanie.

 

białkowy
białkowy
węglowodanowy"
mieszany"

Pytania? Zostaw numer. Oddzwonimy!

captcha