2b active fitness

Bar

Zapraszamy do zakupu odżywek sportowych i suplementów.
Wybierasz się na trening, a zapomniałeś ręcznika ? U nas go zakupisz bądź wypożyczysz!

Polecamy ZMA oraz LIPOBURN oraz wiele innych suplemntów.

Co to jest ZMA?

ZMA jest to połączanie chelatów magnezu i cynku z witaminą B6. Substancje te są niezbędne do codziennej ochrony organizmu przed szkodliwymi skutkami przeciążeń, związanymi z intensywnym wysiłkiem fizycznym, brakiem łaknienia, chorobami i urazami. Pierwiastki zawarte w ZMA wpływają również korzystnie na przyrost masy mięśniowej.

LipoBurn najlepszy spalacz tłuszczu w tabletkach od Fitness Authority! Absolutny przełom! LipoBurn to pierwszy produkt silny i skuteczny na tyle by wywołać w ciągu dwóch tygodni efekt spalania tłuszczu, udokumentowany w podwójnie ślepym teście z wykorzystaniem placebo.Działając poprzez unikalne mechanizmy, tylko ultrabioaktywny LipoBurn wykazauje przekonujące dowody skuteczności w tak krótkim czasie. Zawiera potężny składnik antykataboliczny, sprzyjający kierowaniu większej ilości aminokwasów do tkanki mięśniowej, co pozwala ochronić wypracowaną w pocie czoła suchą masę mięśniową, której spadki zwykle odnotowuje się w trakcie ekstremalnej redukcji. Unikalny skład LipoBurn precyzyjnie uderza w kluczowe mechanizmy całkowitej transformacji fizycznej wykorzystując metodycznie i systematycznie najnowsze odkrycia naukowe.

białkowy
białkowy
białkowy
węglowodanowy"
mieszany"

Nowość dostępna w recepcji klubu: WHOOPY WHEY Ciastka proteinowe bez cukru o smaku czekolady 135 g. Teraz przy zakupie białka Whey Protein 2,27 kg baton proteinowy lub shaker gratis.

Pytania? Zostaw numer. Oddzwonimy!

captcha