PILOXING

Piloxing to połączenie boksu, pilatesu i tańca.

Zajęcia opierają się na zasadach treningu interwałowego. Ćwiczenia odbywają się boso. Piloxing łączy w sobie seksowne ruchy taneczne, dzięki którym czujesz się kobieco, ale i trening kardio, ściśle związany z boksem. W trakcie zajęć spalasz więc nie tylko ogroPiloxing to połączenie boksu, pilatesu i tańca.
Zajęcia opierają się na zasadach treningu interwałowego. Ćwiczenia odbywają się boso. Piloxing łączy w sobie seksowne ruchy taneczne, dzięki którym czujesz się kobieco, ale i trening kardio, ściśle związany z boksem. W trakcie zajęć spalasz więc nie tylko ogrom kalorii(500 do 900 kcal!) , ale i w kobiecy sposób trenujesz koordynację ruchową (dzięki elementom pilatesu i tańca).

Dzięki tym zajęciom poprawisz wytrzymałość swojego ciała i zwiększysz siłę mięśni, nie rozbudowując przy tym ich masy. Trening interwałowy podniesie wydolność twojego organizmu, usprawni krążenie i dotleni całe ciało. Piloxing to również doskonała forma treningu odchudzającego, która rzeźbi ciało i pozwala każdej kobiecie poczuć się seksownie. m kalorii(500 do 900 kcal!) , ale i w kobiecy sposób trenujesz koordynację ruchową (dzięki elementom pilatesu i tańca).

Dzięki tym zajęciom poprawisz wytrzymałość swojego ciała i zwiększysz siłę mięśni, nie rozbudowując przy tym ich masy. Trening interwałowy podniesie wydolność twojego organizmu, usprawni krążenie i dotleni całe ciało. Piloxing to również doskonała forma treningu odchudzającego, która rzeźbi ciało i pozwala każdej kobiecie poczuć się seksownie.

Pytania? Zostaw numer. Oddzwonimy!

captcha