Kadra

trenerzy 2b active fitness

Jarek Łączka

Jarek w 2b Active Fitness pracuje jako trener personalny, instruktor Indoorwalking oraz instruktor zajęć fitness – prowadzi Deep Work, pilates, fitball, 2b pump, płaski brzuch. Pełni również funkcję lidera głównego flooru.
Z wykształcenia jest psychologiem. Jednak po przebyciu licznych szkoleń postanowił zaangażować się w branżę fitness. Może pochwalić się dyplomami ukończenia wielu kursów, m.in.:

  • kurs trenera personalnego – Proffesional Personal Trainer
  • DeepWork®
  • metoda Pilates I i II stopień
  • metoda Pilates-Core – zdrowy kręgosłup oraz praca po porodzie
  • Seminarium Szkoleniowe – metoda Pilates pozycja stojąca
  • praca z seniorami
  • kurs instruktora Indoorwalking
  • PFI Zdrowy Kręgosłup

W treningu personalnym specjalizuje się w pracy z ciężarem własnego ciała, treningu funkcjonalnym, nastawionym na redukcję tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki.
Krąg zainteresowań Jarka jest znacznie szerszy. Posiada patent żeglarza jachtowego, patent nurka PADI Open Water Diver oraz ukończył kurs wspinaczki skałkowej. Ten ostatni pomaga mu znacząco w realizowaniu pasji, która króluje nad wszystkimi pozostałymi zainteresowaniami – zamiłowaniem do dalekich podróży (głównie Ameryka Łacińska) oraz odkrywania i poznawania zwyczajów i kultury tamtejszych mieszkańców.
Lista jego sukcesów jest bardzo długa zaczynając od niezliczonej ilości artykułów, wywiadów, audycji i prelekcji o tematyce górskiej kończąc na współautorstwie książki „Atlas gór świata”. Jednak to z czego cieszy się najbardziej, to wyprawy wysokogórskie w nieznane zakątki Andów, które sam organizował oraz zdobycie kilkunastu pięcio- i sześciotysięcznych szczytów, z najważniejszym wejściem na szczyt Ampato dawną drogą Inków i samodzielne dotarcie do źródeł Amazonki.
Motto, które towarzyszy Jarkowi to „Jeśli nie jest łatwo, to znaczy, że jest warto!”


Katarzyna Sklepik

Kasia pracuje w 2b Active Fitness jako trener personalny oraz instruktor grupowych treningów funkcjonalnych. Specjalizuje się w treningu siłowym ukierunkowanym na kobiety.
Kasia jest absolwentką AWF w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia w Sporcie. Ukończyła również Studium Medyczne o kierunku technik masażysta oraz szkolenie z zakresu Kinesiology Taping.
W ramach rozwoju własnego bierze udział w licznych seminariach i szkoleniach z zakresu kulturystyki i fitness.
Największym sportowym sukcesem Kasi jest udział w Debiutach w Kulturystyce i Fitness „Fit Festiwal 2016” w kategorii Bikini Fitness.
Jej motto brzmi: „Nigdy nie wmawiaj sobię, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu.”


trenerzy 2b active fitness

Aneta Ubysz

Aneta w 2b Active Fitness pracuje jako instruktor zajęć fitness. Pełni również funkcje lidera zajęć dla dzieci. Prowadzi klasy tj.: Antycelulit, Płaski brzuch, Dance, 2b Zumb, Step Basic oraz Hip-Hop dla dzieci. Magister pedagogiki z wychowaniem fizycznym i zdrowotnym ukończony na Uniwersytecie Łódzkim, dyplomowany instruktor i choreograf tańca współczesnego. Naukę konturowała na studiach podyplomowych AWF Poznań, kierunek manager sportu oraz AWF Gdańsk, kierunek dietetyka w sporcie.
Instruktorka Rekreacji Ruchowej i Aerobiku, swój warsztat poszerza na licznych konwencjach i szkoleniach. Może pochwalić się dyplomami ukończenia kursów w Ifaa, Profi Fitness School, Euro Fitness School. W 2011 roku ukończyła kurs fitness licencji A.
Bez zastanowienia mówi, że jej największą pasją jest taniec. Początkowo sama zdobywała liczne wyróżnienia na konkursach tanecznych co kontynuowała jako choreograf, prowadząc grupy taneczne. Jej największym sukcesem jest fakt, że udaje jej się realizować swoje marzenia.
Jej życiowa dewiza to: „Być zawsze szczęśliwym!”


trenerzy 2b active fitness

Bartosz Kuzemko

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Od 2004 roku przez około 10 lat nieprzerwanie reprezentant kraju w Karate Shotokan/WKF, multimedalista Mistrzostw Polski oraz Mistrzostwa Świata i Europy w Karate.
Swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w sztukach walki stara się zarażać klientów podczas zajęć grupowych oraz prowadzonych przez niego treningów personalnych. Zafascynowany treningiem funkcjonalnym oraz kalisteniką opiera swoje treningi głównie o ćwiczenia wielostawowe, z wykorzystaniem masy ciała. Treningi z Bartkiem to nie tylko ciężka praca, ale też dużo śmiechu i dobra zabawa.

Motto: „Masz wybór – możesz użyć ręcznika, by położyć się na nim, albo by otrzeć pot z twarzy /albo/ I can. I will. End of story.”


trenerzy 2b active fitness

Szymon Meller

Szymon jest trenerem personalnym, instruktorem sportu o specjalności kulturystyka, instruktorem fitness oraz dietetykiem sportowym.
Ze sportem związany jest od najmłodszych lat. Początkowo odnosząc sukcesy w skateboardingu, szukając nowych inspiracji zaczął trenować mieszane sztuki walki bazując na kickboxingu oraz judo.

Posiadając doskonałą sprawność fizyczną postanowił zadbać o sylwetkę i w pełni poświęcił się kulturystyce. Do dzisiejszego dnia zaraza wszystkich pozytywną energia oraz pomaga swoim podopiecznym osiągać zamierzone cele.

Jako trener spełnia się w 100% i zawsze można liczyć na jego fachową pomoc.Jego motto to: „Możesz być kim chcesz, nie ma rzeczy niemożliwych”.


trenerzy 2b active fitness

Joanna Stojek

2B PUMP – trening z indywidualnie dobieranym obciążeniem w postaci sztang i hantli – w rytm energetycznej muzyki. Polega na użyciu swojej maksymalnej siły w interwałach czasowych i kilku powtórzeniach, na poszczególne partie ciała. Odpowiednio dobrany ciężar i prawidłowa technika powodują to, że ćwiczenia dodają siły, rzeźbią ciało, pomagają wyszczuplić sylwetkę, wypocić litry potu i wyzwolić masę endorfin.

ABT – ćwiczenia wzmacniające – głównie dolne partie ciała (pośladki, uda, brzuch) z dodatkiem ćwiczeń ujędrniających ramiona i klatkę piersiową. Efekty ćwiczeń ABT to nie tylko płaski brzuch, szczuplejsze uda i zgrabne pośladki. „Efekty uboczne” ćwiczeń na dolne partie ciała to także m.in. mniej widoczny cellulit i wyprostowana sylwetka. Wspaniała atmosfera zajęć motywuje do pracy nad własnym ciałem i emocjami, w połączeniu z odpowiednim odżywianiem zbudują nową, zdrową, lepszą wersję Ciebie.


trenerzy 2b active fitness

Mikołaj Kapała

Debiutujący zawodowo w 2016 roku w Bangkoku, po pół rocznych treningach w Tajlandii zawodnik Muay Thai i K1 z klubu Kohorta Poznań. W 2018 roku zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Muay Thai. W Październiku 2017 pokonał vice-mistrza Europy K1 na gali w Swarzędzu.
Mikołaj prowadzi u nas zajęcia Muay Thai (Boks Tajski) jest to uznawana za najbardziej skuteczną formę walki na świecie. Dozwolone są uderzenia rękoma nogami, kolanami, łokciami, a także walka w tzw. klinczu (zwarciu). Można też podcinać przeciwnika i przewracać. Skuteczność tej sztuki walki wynika z tego, że zrezygnowano w niej z „widowiskowych” ciosów czy kopnięć na rzecz krótkich, szybkich i maksymalnie mocnych ciosów. Muay Thai to nie tylko walka, to również kwintesencja kultury Tajlandii i zbiór wartości wyznawanych przez zawodników takich jak: szacunek, pokora, pomoc słabszym. Boks Tajski to również świetna forma zabawy i rekreacji. Treningi rozwijają całe ciało i są przeznaczone dla każdego niezależnie od wieku, płci czy możliwości ruchowych. Muay Thai uczy samodzielniej pracy nad samym sobą, rozwija ciało i umysł


Paulina Spaleniak

Licencjonowany trener personalny, trener OCR (biegów z przeszkodami), trener i założyciel poznańskiej grupy biegowej Poznań Race Team oraz trener Spartan Race Training Group Poznań. Specjalizuje się w CrossFit, treningu funkcjonalnym i biegach z przeszkodami.

W 2B Active Fitness prowadzi zajęcia Mobility – to trening, na którym skupiamy się nad poprawą elastyczności, ruchomości całego ciała, mobilnością stawów i więzadeł.Siedzący tryb życia i intensywne treningi bardzo często powodują bóle mięśniowe i kontuzje. Dlatego dzięki konkretnym ćwiczeniom rozluźnimy zmęczone mięśnie, zwiększymy zakres ruchomości stawów, rozciągnięcie, zniwelujemy ból i unikniemy późniejszych kontuzji.


Siłownia Klub Fitness Swarzędz

Patryk Krajewski

Instruktor największej na świecie szkoły indoor cyclingu, wywodzącej się z kolarstwa górskiego programu łączącego innowację w stacjonarnej technologii treningu oraz doświadczenia trenera – SPINNING®. Aktywny zawodnik w znanym i utytułowanym w całej Polsce amatorskiej grupie kolarskiej. Absolwent Politechniki Poznańskiej wydziału Elektroniki i Telekomunikacji.

Patryk w 2b Active Fitness prowadzi zajęcia Spinning już od 3 lat. Uważa, że robi to dla przyjemności ponieważ lubi kontakt z ludźmi i chciałby przekazywać swoją dotychczasową wiedzę.

 

 


Siłownia Klub Fitness Swarzędz

Marek Bromski

Marek w 2bactive pracuje jako instruktor fitness oraz trener personalny. Specjalizując się w kształtowaniu kobiecej oraz męskiej sylwetki. Doskonale łączy wiedze teoretyczna z praktyką, indywidualnie oraz kompleksową podchodząc do każdego podopiecznego z osobna co jednak nie stanowi problemu w prowadzeniu zajęć grupowych. Po przeprowadzeniu własnej metamorfozy i zmianie nie do poznania sylwetki poświecił się temu sportowi, a aktywność fizyczna i jego praca z ludźmi na siłowni stała się jego pasją i sposobem na życie, wiele czasu poświecą na nieustanne dokształcanie.

Marek ukończył kursy instruktora oraz profesjonalnego trenera, kursy dietetyczne w jednej z najlepszych akademii kształcenia trenerów w Polsce Prof. Fitness School posiadając tym samym międzynarodowe akredytacje. Brał też udział w licznych szkoleniach m.in. z optymalizacji treningu jak i żywienia w procesie kształtowania sylwetki u czołowych polskich dietetyków np. Tadeusza Sowińskiego, Jacka Bilczyńskiego – Propagatora zdrowego trybu życia czy Filipa Głuszka.
Jego MOTTO brzmi: CHCIEĆ TO MÓC, A WIELKOŚĆ ZACZYNA SIĘ OD MAŁYCH RZECZY!


Siłownia Klub Fitness Swarzędz

Mikołaj Szymański

Ze sportami walki związany ponad połowę swojego życia. Czarny pas taekwondo olimpijskiego, czynny zawodnik boksu/k1/muay thai/kickboxingu. Medalista mistrzostw Polski oraz mistrzostw Poznania. Karierę trenerską rozpoczął około 8 lat temu od zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci, praktykuje ją do teraz szkoląc dzieci i dorosłych z zakresu różnych sztuk walki.

Na pierwszy rzut oka dziki i z brodą :), ale już po pierwszych minutach zajęć z nim, Twoje dziecko będzie go uwielbiać :).
W 2B Active Fitness prowadzi zajęcia dla dzieci MMA KIDS.

 


Siłownia Klub Fitness Swarzędz

Joanna Cholewicka

Jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Trenowała taniec towarzyski, hip hop i salsę. Od ponad pięciu lat prowadzi zajęcia grupowe, głównie zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych, a od dwóch lat również zajęcia na trampolinach.

Joanna uwielbia łączyć taniec i fitness. W wolnych chwilach czyta kryminały, jeździ rowerem albo wyrusza na jakąś podróż.
W 2B Active Fitness prowadzi trampoliny dla dorosłych oraz dla dzieci.

 

 


Siłownia Klub Fitness Swarzędz

Makary Dolata

Makary w 2b Active Fitness pracuje jako trener personalny i instruktor Cross Pump.

Absolwent AWF w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia w Sporcie. Posiada ukończone kursy trenera personalnego i instruktora siłowni, a także specjalistyczne kursy koncepcji pracy z ciałem wg Taśm Anatomicznych. W swojej pracy łączy elementy fizjoterapii i treningu funkcjonalnego, tak aby bezpiecznie osiągać jak najlepsze rezultaty.

Swoją osobą propaguje profesję FizjoTrenera, jako specjalisty pracy z ciałem człowieka.

Motto: Don’t use machines, be The Machine!


Pytania? Zostaw numer. Oddzwonimy!

captcha